קצת עלינו

Business-UP (ביסנס-אפ) הינה חברה העוסקת בתחום הפיתוח והקידום באינטרנט וברשתות המדיה, החברה הוקמה במטרה לספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לעסקים/אנשים פרטיים המחפשים דרכים לחבר את העסק שלהם עם הטכנולוגיה על מנת לשפר את ביצועי העסק, הגדלת כמות הלקוחות והרווחים ועוד. ביסנס-אפ (Business-UP) מספקת מספר שירותים מקצועיים כגון: קידום עסקים באינסטגרם, בניית אתרים מתקדמים, קידום אתרים בגוגל ועוד (לחצו כאן לכל שירותי החברה).

ביסנס-אפ מספקת את השירותים באופן קבוע למאות לקוחות קבועים, ברשות ביסנס-אפ מופעלים כלים-אוטומטיים אשר סורקים ומנתחים באופן קבוע מידע רלוונטי לגבי מגוון סוגי עסקים שפועלים בשוק הישראלי והעולמי, המידע מאוחסן בבסיס נתונים מאובטח בעל כמה שכבות הצפנה. המידע משומש לטובת הלקוחות ועל מנת לבצע את הקידום הטוב ביותר שאפשר להציע.

Business-UP הוקמה בשנת 2017 על ידי 3 מייסדים ומנוהלת בידי מנכל החברה אביב כהן. ברשות החברה כ-10 עובדים חרוצים שאחראים לטפל בלקוחותינו בצד הטכני והשיווקי במקצועיות רבה.

אל תפספסו את ההזדמנות
 • 1
  השלב הראשון

  לאחר השיחה הראשונית איתכם Business-Up תבצע ניתוח מלא לעסק שלכם באמצעות פרמטרים מסויימים על מנת לקבל תמונת מצב ברורה.

 • 2
  השלב השני

  נקבל תמונת מצב ודרך פעולה ייחודית אשר מתאימה לסוג העסק שלכם ועובדת על פי אלגוריתם חכם הכולל ניתוח נכון של העסק שלך, שימוש בכלים טכנולוגיים ואופטימיזציה תפעולית על מנת לאתר את קהל היעד הרלוונטי והגדלת כמות החשיפה, צפיות, עוקבים, לייקים וקליקים.

 • 3
  השלב השלישי

  באמצעות הכלים הטכנולוגיים שלנו אשר תוכנתו על ידינו, נ-טרגט את קהל היעד הרצוי. העסק שלכם יקבל חשיפה משמעותית וכתוצאה מכך עלייה בכמות הלקוחות והרווחים.

 • 4
  הבונוס

  אנחנו נטפל באופן מלא בדף האינסטגרם שלכם כולל ניהול תוכן ותזמון העלת פוסטים/סטורים/תכנים שיווקים אשר יועלו על ידינו באופן אוטומטי (אתם לא צריכים לעשות כלום).

126 לקוחות
מרוצים
6326 פוסטים שנוצרו
על ידינו
521 סוגי עסקים
שנותחו
64 אתרים שנבנו
על ידינו